Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
500L/h-10000L/h Filtrasyon Kişiselleştirilebilir ağırlık ve yüksek kapasiteli atık su arıtma
| Uygulama: | Çelik Su Arıtma Makinaları |
|---|---|
| Ağırlık: | özel |
| Geri Dönüşüm Oranı: | %80-99 |
Açık hava tesisatları için özel endüstriyel atık su arıtma tesisi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | özelleştirilebilir |
| Ağırlık: | özel |
50m3-1000m3/Gün Kapasiteli Karbon Çelik MBR Sistemi İle Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1-300 L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 1500 kilo |
Biyolojik Atıklardan Gaz İşleme püskürtme kulesi Atık gaz arıtma ekipmanları
| Ürün Adı: | Atık Gaz Arıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Kullanımı: | Biyolojik atık gazı arıtma ekipmanları |
| Türü: | Püskürtme kulesi |
Textile Dyeing Printing Wastewater Treatment Tquipment
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Product Name: | Food Industry Wastewater Treatment Equipment |
| Core Components: | Motor, PLC |
Paslanmaz Çelik Çamur Yerçekimi Kalınlaştırma Su Çömelme Arıtma Sistemi 3500-9500kg IP55 F
| Ağırlık: | 3500-9500kg |
|---|---|
| Boyut: | her modelde farklı |
| Güç: | her modelde farklı |
3500 Kg MBR Atık Su Arıtma Tesisi Paketleri Endüstriyel Konut Çiftlikler ve Oteller İçin PLC Bileşenleri
| Malzeme: | Plywood kapak |
|---|---|
| Ağırlık: | 300-9500kg |
| Boyut: | her modelde farklı |
CO Temizleme Egzoz Gazları Endüstriyel Üretim Süresinden Atık Gaz Tedavisi Makineleri
| Ürün Adı: | Atık Gaz Arıtma Ekipmanları |
|---|---|
| Uygulama: | atık gaz arıtma |
| Görev: | Endüstriyel Gaz Arıtma |
Profesyonel Etkin Karbon Emimesi Sistemi Atık gazı arıtma Karbon çelik PP
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Restoranlar, Gıda Mağazaları, İnşaat İşler |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor, Motorlu |
RO Membran Sistemi Deniz suyunun tuzsuzlaştırma ekipmanları 50T/saat 3500KG SUS304 / S316L
| Malzeme: | SUS304 / S316L |
|---|---|
| Ağırlık filtresi: | 3500kg |
| Boyut: | 5*2*2,3m |

