Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
Modüler Mobil Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Çiftlik / Manzara / İnşaat Alanı için Hızlı Çaplandırma
| Verimlilik: | 500L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380V |
Atık Su Kaynak Geri Kazanımı Entegre Azot Fosfor Giderimli Atık Su Arıtma Tesisi
| Verimlilik: | 7500L/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| Gerilim: | 380V |
Paketlenmiş Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Verimlilik: | 5-50 m³/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380 V, 220 V |
Elektrokoagülasyon / Atık Su Arıtma Ekipmanlı Konteyner Tipi MBR/MBBR Atık Su Arıtma Tesisi (Evsel, Endüstriyel ve Hastane Atıkları İçin)
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | Biyolojik yatak tedavisi |
| Gerilim: | 110 V, 380 V, 220 V |
Sıcak Satış 300m³ Entegre FRP Atıksu Arıtma Ekipmanı, Fabrikaya Özel Doğrudan Kaynak
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | yumuşatma |
| Gerilim: | 380V |
Büyüyen İhtiyaçlar İçin Atık Su Yönetimi Paketlenmiş Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Paketlenmiş Kanalizasyon Tesisi
| Verimlilik: | 200L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 220 V, 380 V |
Entegre atık su arıtma ekipmanı arıtma sistemi
| Kapasite aralığı: | 5-5.000 ton/gün |
|---|---|
| Malzeme: | CNC soğuk haddelenmiş çelik paneller |
| Özellikler: | Dayanıklı Yapı, Kişiselleştirilebilir Estetik, Etkin Tedavi: |
Endüstriyel ve Belediye uygulamaları ve özel tasarım için çok aşamalı süreçle entegre atık su arıtma sistemi
| Verimlilik: | 1000l/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380 V, 220 V |
Paslanmaz Çelik Çamur Susuzlaştırma Makinesi Vidalı Pres Atık Su Arıtma Tesisi Kanalizasyon Arıtma PLC 1000L
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 1000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Rulman |
DAF Yağlı Atıksu Arıtma Tesisi, Çözünmüş Hava Flotasyon Ünitesi, Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtrasyon, İyon Değişimi |
|---|---|
| Verimlilik: | 50000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Basınçlı kap, pompa, dişli, motor, motor, plc |

