Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
MBBR paketi entegre ev çöp suyu filtre basıncı filtreleme atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | pompa |
Büyüyen İhtiyaçlar İçin Atık Su Yönetimi Paketlenmiş Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Paketlenmiş Kanalizasyon Tesisi
| Verimlilik: | 200L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 220 V, 380 V |
MBR Atık Su Arıtma Tesisi Sistemi
| İşleme türü: | Biyolojik yatak tedavisi |
|---|---|
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Motorlu, PLC'li |
Kanalizasyon Temizleme Çöp çubuğu ızgara Kaba Mekanik İnce Bar Ekran Ss 304 7.5kw
| Malzeme: | SS 304 |
|---|---|
| Ağırlık: | 200----2000kg |
| Boyut: | 1x1x2---10x4x2m |
Tamamen Otomatik Kontrol Biyolojik Filtre Kanalizasyon Tesisi için Su Dezenfeksiyon Aygıtları
| Ürün Adı: | Biyolojik koku giderme ekipmanı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi: | VOC'ları değiştirin |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304/316/FRP |
En Yüksek Puanlı Su ve Atık Su Arıtma Tesisi Ekipmanları Daf Kanalizasyon Atık Su Arıtma Sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 500L/Saat |
| güç(w): | 70 KW |
Yağlı Kanalizasyon için Gelişmiş Kavitasyonlu Hava Flotasyon Tesisi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 1000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Motor |
10hp 316 dökme paslanmaz çelik patlama tedavisi suya batırılabilir kanalizasyon pompası Asit ve alkaliye dayanıklı
| Uygulama: | Ticari Binalar, Gelişmekte Olan Dünya Su Çözümleri, Bölge Enerjisi, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve |
|---|---|
| Basınç: | Yüksek basınç |
| Voltaj: | 380v |
Yüksek Arıtma Verimliliği Kokusu Atık Gaz Biyolojik Deodorizasyon Ekipmanı
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Motor, PLC |
| Ürün Adı: | Biyolojik koku giderme ekipmanı |
Topluluk için 50m3/gün mobil atık su arıtma cihazı
| Verimlilik: | 12000L/saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Basınçlı kap, pompa, motor, motor, plc |
| Garanti: | 1 Yıl |

