Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
UV Işık Oksijen Fotooksijen Katalitik Egzoz Gazı Temizleyici Ekipmanı Endüstri İçin
| Görev: | PRO-Çevre |
|---|---|
| Operasyon: | Otomatik |
| Türü: | UV fotoliz ekipmanı |
1.6kw Birim Sistemi Kanalizasyon Arıtma DAF Makinesi Çözen Hava Flotasyon Aygıtları
| Güç: | 1.6kw |
|---|---|
| Görev: | atık su arıtma |
| Uygulama: | çamur susuzlaştırma |
Modüler Mobil Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Çiftlik / Manzara / İnşaat Alanı için Hızlı Çaplandırma
| Verimlilik: | 500L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380V |
Tuzlu Su Membran Ayrımcılığı Endüstriyel Su Filtrasyon Aygıtları RO Sistemi Ultrafiltrasyon
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 900 |
| Boyut: | kapasiteye bağlıdır |
Şehir ve kırsal içi atık suları için entegre endüstriyel atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap |
6m2 Su Arıtma Mbr Membranlı Entegre Kanalizasyon Hizmetleri Mbr Modülü Sistemi
| Ağırlık: | 17kg |
|---|---|
| Boyut: | 600*40*760mm |
| Üretilen su: | Bulantı <0,3 NTU SS=0 SDI<4 |
Atık sular Su Arıtma Tesisi ekipman paketi Stp Tesis/MBBR/MBR Atık su arıtma sistemi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Pompa, Motor, Motor, PLC |
| üretkenlik: | 500L/Saat |
Atık su arıtma tesisi için taşınabilir entegre MBR ekipmanları
| Verimlilik: | 50000l/saat |
|---|---|
| Ağırlık (KG): | 2500 kg |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Çevrimiçi Destek |
Profesyonel Paslanmaz Çelik Diş Ağı Temizleme Makinesi
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Çiftlikler |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, Motor, Fan |
Kendini temizleyen filtreler 15W Endüstriyel filtrasyon ekipmanları Kanalizasyon arıtma tesisleri için 20-1200m3/h
| Debi (tek filtre): | 20-1200m³/saat |
|---|---|
| Filtreleme Derecesi: | 50~800um |
| Nominal basınç: | 1.0~1.6MPa |

