Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
1.2KW Endüstriyel Deniz Suları Temizleme Ro Su Arıtma Tesisi Kullanılmış Mineral Su Ekipmanı Ozon Jeneratörü
| Boyut: | 125*40*158CM |
|---|---|
| Güç: | 1.2 kw |
| Çalışma gerilimi: | AC220V/50HZ |
En son teknoloji ZLD Buharatçısı Endüstriyel Suyu Arıtma Tesisi Ekipmanı 380V 50Hz 3 fazlı Paslanmaz Çelik 304
| Ürün Adı: | Sanayi Atıksu |
|---|---|
| Uygulama: | Zararlı Malzemeleri Kaldırın |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
Gıda Endüstrisi Atık Suları İçin Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiş Dayanıklı Vidalı Tip Çamur Susuzlaştırma Ekipmanı
| İşleme türü: | kaynak ve işleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Güç: | 1.2kw |
Paslanmaz çelik çamur sulama makinesi vida baskı atık su arıtma tesisi çamur dehidratörü verimli
| İşleme türü: | Yumuşatma, ters ozmoz |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Güç (W): | 800W, 1kw |
330 Kg Ters Osmoz Su Arıtma Temizleme Ekipmanı UPVC Boru % 98 Desalting Hızı
| üretkenlik: | 500 litre/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 330 kilo |
| Uygulama: | Su Dezenfeksiyonu |
Yeraltı Suları Sıvı Kuyu Su Arıtma Sistemi Su Temizleme Ekipmanı 2000LPH İçme Suyu Arıtma 3.75KW
| Güç: | 3.75 kw |
|---|---|
| Fiyat: | OEM price |
| İsteğe bağlı kısım: | UV ışığı/ozon jeneratörü |
Aktif Karbon Absorb Kutusu Endüstriyel Atık Gazı Tedavisi 200kg Aktif Karbon 10000m3/h ile
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor, Şanzıman, Motor |
Sıcak Kuyu Su Temizleme Ekipmanı Endüstriyel Deniz Suları Deniz Suları Ters Osmoz Saf Su
| üretkenlik: | 40000 litre/saat |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | Ahşap kasa veya çıplak ambalaj |
Çok fonksiyonel Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi Karbon Çelik Malzemesi
| Ürün Adı: | MBR Filtre Ortamı |
|---|---|
| Operasyon modu: | Otomatik |
| Görev: | çok işlevli |
110V/220V/380V Belediye atık suları arıtma tesisi
| Ana bileşenler: | Motor、PLC、Pompa, Motor |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
| Renk: | özelleştirilebilir |

