Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
İnce Mekanik Çamur Kanalizasyon Atık Su Arıtma Tesisi ızgara Temizlik Bar Ekran Filtre Baskı Makinesi
| Ürün Adı: | Atık su çubuğu ekranı |
|---|---|
| Tarzı: | Modern |
| Renk: | Çok Renkli |
SS304 Water Purification Machines For Effective Waste Water Treatment
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, PLC |
| Material: | SS304 |
İleri Biyolojik Yatak Arıtma Paket Tesisleri Endüstriyel Atık Su Arıtma İhtiyaçları İçin
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 4000 |
3.5KW Hava Flotasyon Makinesi Kanalizasyon Su Arıtma Tesisi Su Arıtma 5000L/H 1500 Kg
| Ana bileşenler: | Düğme Kutusu, Basınç Kapısı, Pompa, Motor |
|---|---|
| üretkenlik: | 5000 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 1500 kilo |
30 ton atık su geri dönüşüm sistemi Su deposu için su arıtma makinesi
| Ağırlık: | 30 ton |
|---|---|
| Güç: | her modelde farklı |
| Adı: | atık su arıtma makinesi |
Sıcak Satış 300m³ Entegre FRP Atıksu Arıtma Ekipmanı, Fabrikaya Özel Doğrudan Kaynak
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | yumuşatma |
| Gerilim: | 380V |
TSS COD BOD temizleme makinesi ev çöp suları arıtma üniteleri
| Özellik: | Skimmer ile yüksek hidrolik yük |
|---|---|
| Görev: | SS giderimi BOD giderimi |
| Uygulama: | atık su arıtma |
Plastik geri dönüşüm üretim hattı atık su arıtma hattı 2000L/Saat 10000 Kg
| Uygulanabilir endüstriler: | Konfeksiyon Mağazaları, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Yatak, Motor |
Süper Atomized daf su arıtma Büyük Akışlı Gıda Et Kanalizasyon Yağlı Ayrıcı Yağsızlama Sistemi
| Ağırlık: | 11470kg |
|---|---|
| Boyut: | 14475*6330*3000 cm |
| Güç: | 26,37 kW |
Katı sıvı ayırma Temizlik Endüstriyel atık su arıtma tesisi Metalürji atık suyunun
| üretkenlik: | 500 litre/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 1180 kilo |
| Uygulama: | Atık su arıtma tesisi |

