Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ water purification plants ] eşleşme 281 Ürünler.
Kırsal Evsel Atık Su Arıtma Tesisi için Yeraltı Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Sıcak Satış
| İşleme Türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 50000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | POMPA |
Uzun Ömürlü Belediye Su Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Şehir Suyu Entegre Su Arıtma
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 640m³/GÜN |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, basınç kapı, pompa, yatak, motor, motor, plc |
80g/saat ayarlanabilir ozon makinesi Şişelenmiş içme suyu için kuvars boru ozon jeneratörü
| Ağırlık: | 11Kg |
|---|---|
| Boyut: | 1040*180*180mm |
| Güç: | 560 |
Belediye Ev Çöplüğü Temizleme Ekipmanı Çok Fazlı Karıştırma Tipi 1-100 m3/h Çözümlü Hava Flotasyonu
| Malzeme: | Karbon çelik/ Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | atık su arıtma |
| Kullanımı: | Katı-sıvı Ayırma |
Endüstriyel Vocs Atık gaz arıtma ekipmanları UV oksidasyon tesisi / koku gazı UV hava sterilizatörü
| Verimliliği Arındırın: | 99.9% |
|---|---|
| Ürün Adı: | Endüstriyel VOC Atık Gaz Arıtıcı/UV Oksidasyon Tesisi/UV Hava Sterilizatörü |
| egzoz hacmi: | 1000-55000m³/saat |
3.5KW Hava Flotasyon Makinesi Kanalizasyon Su Arıtma Tesisi Su Arıtma 5000L/H 1500 Kg
| Ana bileşenler: | Düğme Kutusu, Basınç Kapısı, Pompa, Motor |
|---|---|
| üretkenlik: | 5000 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 1500 kilo |
Kimyasal Gaz Absorpsiyon Kulesi Pp 3500mm Yüksekliği 200kg Atık Gaz Arıtma
| Uygulanabilir endüstriler: | Üretim Tesisi, İnşaat işleri , Enerji & Madencilik |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Verimliliği Arındırın: | %99,99 |
Korrozyona Karşı Plastik Bağlantı borusu Tipi Deniz suyu Ters Osmoz Sistemleri
| Kullanımı: | Tuzdan Arındırma Sistemi |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektrikli |
| Kaynak: | deniz suyu |
Korrozyona Karşı Plastik Bağlantı Borusu Deniz Suyu Temizlemek İçin Deniz Suyu Sel Temizleme Ekipmanı 500-2000L/Saat
| Kullanımı: | Tuzdan Arındırma Sistemi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Su arıtma sistemi |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, RO membran |
RO Membran Sistemi Deniz suyunun tuzsuzlaştırma ekipmanları 50T/saat 3500KG SUS304 / S316L
| Malzeme: | SUS304 / S316L |
|---|---|
| Ağırlık filtresi: | 3500kg |
| Boyut: | 5*2*2,3m |

