Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ water purification plants ] eşleşme 281 Ürünler.
Küçük Entegre Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi/ Kanalizasyon Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Pompa, Motor, PLC |
| Garanti: | 1 Yıl |
Mash Filtresi Atık Su Arıtma Filtre Presi Endüstriyel Su Arıtma Kanalizasyon Arıtma Tesisi
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Garanti: | 1 Yıl |
En Yüksek Puanlı Su ve Atık Su Arıtma Tesisi Ekipmanları Daf Kanalizasyon Atık Su Arıtma Sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 500L/Saat |
| güç(w): | 70 KW |
Sıcak Kuyu Su Temizleme Ekipmanı Endüstriyel Deniz Suları Deniz Suları Ters Osmoz Saf Su
| üretkenlik: | 40000 litre/saat |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | Ahşap kasa veya çıplak ambalaj |
Belediye atık su kanalizasyon arıtma tesisi çamur çamur kemer baskı makinesi
| Çamur Akışı Arıtma Kapasitesi: | 10m³/saat-60m³/saat |
|---|---|
| DS Tedavi Kapasitesi: | 90-600kgds/saat |
| Giriş SS Konsantrasyonu: | 0,8%- 1,5% |
MBBR paketi entegre ev çöp suyu filtre basıncı filtreleme atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | pompa |
Deniz tuzdan arındırma tesisi
| Uygulanabilir su sıcaklığı: | 5~40°C |
|---|---|
| Su Üretim Ölçeği: | 1T/D ~ 100T/D |
| Sistem Kurtarma Oranı: | %24 ~%30 |
Entegre Atıksu Arıtma Tesisleri Profesyonel Üreticisi | OEM/ODM Mevcut
| İşleme türü: | Biyolojik havalandırılmış filtre işlemi |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Güç (W): | 10 |
50-150 kişilik ev çöpü arıtma tesisi Entegre / STP / Çöpü arıtma sistemi özelleştirilmiş
| Kapasite: | 30 m³/d |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Boyut (l*w*h): | 5*2*2m |
Paslanmaz Çelik Belediye Atıksu Çamuru Vida Presi Ayırma Susuzlaştırma Arıtma Tesisi
| Tip: | çamur susuzlaştırma |
|---|---|
| Güç (W): | 0.36KW |
| Çekirdek bileşenler: | Motor, PLC, Motor, Şanzıman |

