Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ water purification plants ] eşleşme 281 Ürünler.
Üretici Doğrudan MBR Entegre MBBR Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı Sistemi Atık Su Temizleme Tesisi
| İşleme türü: | Ters ozmoz, filtrasyon, tuzdan arındırma |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 5kw |
Yağlı Kanalizasyon için Gelişmiş Kavitasyonlu Hava Flotasyon Tesisi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 1000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Motor |
DAF Yağlı Atıksu Arıtma Tesisi, Çözünmüş Hava Flotasyon Ünitesi, Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtrasyon, İyon Değişimi |
|---|---|
| Verimlilik: | 50000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Basınçlı kap, pompa, dişli, motor, motor, plc |
3500 Kg MBR Atık Su Arıtma Tesisi Paketleri Endüstriyel Konut Çiftlikler ve Oteller İçin PLC Bileşenleri
| Malzeme: | Plywood kapak |
|---|---|
| Ağırlık: | 300-9500kg |
| Boyut: | her modelde farklı |
Devrimci Deri SS304 Atık Su Geri Dönüşüm Tesisi Sürdürülebilir Su Tekrar Kullanımı Çözümleri İçin Otomatik
| Uygulama: | Kanalizasyon arıtma |
|---|---|
| Türü: | Otomatik Filtre Presi |
| Malzeme: | SS304 |
Petrol Atık Suları Entegre Kanalizasyon Arıtma Tesisi 50000L/H 1000 Kg
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 5 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Pompa, Dişli, Motor, PLC |
| Menşe yeri: | Çin |
Kasaplık Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı 500L/H Endüstriyel Su Arıtma Tesisi
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor |
Sıcak satış 250m3/gün Dağıtılmış atık su arıtma ekipmanları Çevre Üretim tesisleri
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, Fan, Tozaltı Yağış Modülü |
Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi MBR Membran Biyo reaktörü Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Motor, Motor, PLC |
Çöplük Suyu Arıtma Akıllı Konteynerli Atık Su Paketlenmiş Biyolojik Çöplük Suyu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380V, 110V |
| Güç (W): | 3KW, 5kW, 10KW |

