Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ water purification plants ] eşleşme 281 Ürünler.
Gıda tesislerinde atık su atıkları için büyük atık su arıtma sistemi / entegre atık su arıtma ekipmanları
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Garanti: | 1 yıl |
Çin Fabrikası Özelleştirilmiş Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Anahtar kelime: | Kanalizasyon arıtma sistemi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 19100 kg |
| Garanti: | 1 yıl |
Büyüyen İhtiyaçlar İçin Atık Su Yönetimi Paketlenmiş Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Paketlenmiş Kanalizasyon Tesisi
| Verimlilik: | 200L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 220 V, 380 V |
Paketlenmiş Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Verimlilik: | 5-50 m³/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380 V, 220 V |
ODM Güneş Enerjisi Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı Kanalizasyon Digestörü Yüksek verimlilik
| Ölçek (m3/g): | 20m³/gün |
|---|---|
| Teknoloji: | AO+Bakteri eleme filtrasyonu |
| Voltaj (V): | Güneş enerjisi (220V ana güç takviyesi) |
Paslanmaz çelik çamur sulama makinesi vida baskı atık su arıtma tesisi çamur dehidratörü verimli
| İşleme türü: | Yumuşatma, ters ozmoz |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Güç (W): | 800W, 1kw |
Gıda Atık Su Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı 100L/H 1600KW
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor |
Ekolojik dostu endüstriyel su arıtma için 15KW konteynerli atık su arıtma sistemi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 12000L/saat |
| Ağırlık (kg): | 7000 |
Üretici Doğrudan Vida Presi Çamur Susuzlaştırma Makinesi Filtre Pres Ekipmanı Atık Su Arıtma Tesisi için
| Tip: | Gıda Atığı Öğütücü |
|---|---|
| Güç (W): | 2.2 kW |
| Çekirdek bileşenler: | Yumruk, Motor, Dönüştürme, Dönüştürme Kutusu, Motor, PLC, Basınç Kapısı, Pompa |
380V / 50Hz Atık su arıtma ekipmanları Döner davul ekran kanalizasyon süreci
| Malzeme: | kontrplak |
|---|---|
| Ağırlık: | Kapasiteye bağlıdır |
| Boyut: | Kapasiteye bağlıdır |

