Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Gelişmiş Teknoloji Kanalizasyon Arıtma Tesisi Daf Çözümlü Hava Flotasyonu 2.5t 5kw Düzgen
| Ağırlık: | 2.5T |
|---|---|
| Boyut: | 3500*1000*1900mm |
| Güç: | 5KW |
Elektrokoagülasyon Atık sular kanalizasyon arıtma ekipmanları mini tesis çözülmüş hava flotasyon üniteleri Daf sistemleri makine
| Verimlilik: | 10000L/Saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, basınçlı kap, pompa, dişli, yatak, motor, motor, plc |
| Garanti: | 1 Yıl |
Üretici Doğrudan MBR Entegre MBBR Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı Sistemi Atık Su Temizleme Tesisi
| İşleme türü: | Ters ozmoz, filtrasyon, tuzdan arındırma |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 5kw |
Otomatik çalışma moduyla yüksek kapasiteli entegre atık su arıtma tesisi ve 500L/h-10000L/h üretkenliği
| Uygulama: | Atıksu Arıtma Kanalizasyon Suyu Arıtma |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
| Ürün Adı: | MBR Filtre Ortamı |
50-150 kişilik ev çöpü arıtma tesisi Entegre / STP / Çöpü arıtma sistemi özelleştirilmiş
| Kapasite: | 30 m³/d |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Boyut (l*w*h): | 5*2*2m |
Konteynerize Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Atıksu Arıtma Tesisi Çıkış Suyu Arıtma Tesisi
| Gerilim: | 220v, 380V, 110V |
|---|---|
| İşleme türü: | filtrasyon, ao biyolojik |
| Güç (W): | 3kw, 2kw |
Büyük Entegre Kanalizasyon Septik Tank Ev Çöpleri Arıtma Tesisi Özel
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |
| Malzeme: | özelleştirilebilir |
220V/380V güç kaynağı ve özelleştirilmiş tasarımı olan negatif basınç teknolojisi kanalizasyon arıtma tesisi
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
|---|---|
| Görev: | çok işlevli |
| Garanti: | 1 yıl |
10-300 M3/saat Kapasiteli Atık Su Arıtma Tesisi Ekipman Paketi, Atıksu Arıtma Tesisi (STP) / MBBR / MBR Atık Su Arıtma Sistemi İçin
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 5000 kilo |
| Ana bileşenler: | Pompa, Motor, PLC |
5-40C sıcaklıkta atık su arıtma tesisi 220V/380V güç kaynağı Otomatik çalışma modu'en iyi seçim
| Güç kaynağı: | 220v/380v, 50hz/60hz |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çizimler, Videolar, Yerinde Servis |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |

