Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Hazırlıklı Yeni Teknoloji Entegre Ekolojik Dostluklu Su Arıtma Ekipmanı ve Kanalizasyon Çözümü Sistemi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, membran |
| üretkenlik: | 200L/saat |
Kırsal ev kazaları için entegre atık su arıtma ekipmanları
| Verimlilik: | 500L/Saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor |
| güç(w): | 70 KW, 800 W, 150 W |
Ev atık suları için otomatik atık su arıtma ekipmanları
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Voltaj: | 110V/220V/380V |
| Kontrol Modu: | Otomatik Kontrol |
Etkili Sığ Hava Yüzen Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı Kanalizasyon Temizleme Sistemi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 500L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 300 kilo |
Günlük 5-3000 metreküp Kapasiteli Özelleştirilebilir Hastane Atık Su Arıtma Ekipman Sistemi
| üretkenlik: | 500-50000l/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 3000 Kg |
| core components: | treatment technology |
Belediye Ev Çöplüğü Temizleme Ekipmanı Çok Fazlı Karıştırma Tipi 1-100 m3/h Çözümlü Hava Flotasyonu
| Malzeme: | Karbon çelik/ Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | atık su arıtma |
| Kullanımı: | Katı-sıvı Ayırma |
Kanalizasyon Suyu Arıtma Ekipmanı Üreticisi Çölen Hava Flotasyonu Atık Su Tekrar Kullanımı Sistemi
| İşleme Türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı Kap, Dişli, Rulman, PLC, Pompa, Motor, Motor |
Restoranlar için yeraltı entegre atık su arıtma tesisi 3000L/saat Gıda işleme tesisleri
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 3000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 4500 kg |
İşleme ve renk özel desteği ile özel kentsel atık su arıtma ekipmanları
| Product name: | Water |
|---|---|
| Renk: | Özel Renk |
| Paketleme: | Standart Kutu |
Kendiliğinden Temizlenen Kum Su Ayırıcı Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Makinesi Yüksek Verimli Filtrasyon Sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 270 M³/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, Rulman, Dişli, Motor, PLC |

