Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Atık su arıtma tesisi Entegre tıbbi atık su arıtma ekipmanları 80t/gün
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC, MBR Sistemi |
| üretkenlik: | Kapasiteye bağlıdır |
Madencilik Taşı / Keramik Endüstrisi Açıklayıcı Atık Su Arıtma Tesisi Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Ağırlık: | Özel |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Ürün Adı: | Açıklayıcı |
Atık su arıtma tesisi için yüksek performanslı atık su arıtma ekipmanları
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, Rulman, Motor, Biyomedya |
Elektro Koagülasyon Makinesi Endüstrisi Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Daf Çözümlü Hava Flotasyonu
| Ana bileşenler: | Şanzıman, PLC |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 100 kg |
Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi MBR Membran Biyo reaktörü Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Motor, Motor, PLC |
Gıda tesislerinde atık su atıkları için büyük atık su arıtma sistemi / entegre atık su arıtma ekipmanları
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Garanti: | 1 yıl |
Belediye atık suları arıtma için 5-40C sıcaklık aralığı entegre atık su arıtma tesisi
| Satış sonrası hizmet: | Çizimler, Videolar, Yerinde Servis |
|---|---|
| Görev: | çok işlevli |
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
Çok satan şehir atık su arıtma ekipmanı
| Garanti: | 3 Ay |
|---|---|
| Ürün Adı: | kanalizasyon arıtma ekipmanları |
| Filtreleme hassasiyeti: | 0,2 mikron |
Endüstriyel / Belediye / Ev Atık Suları için Yeni Paket Atık Su Arıtma Tesisi
| Material: | Carbon Steel/ Stainless Steel/ FRP |
|---|---|
| Productivity: | 0-5000L/H |
| Weight (KG): | 18700 kg |
Entegre Atık Su Arıtma Tesisi Modüler Atık Su Arıtma Mbr MBBR Atık Su Arıtma Tesisi
| Gerilim: | Müşterilerin standardına göre |
|---|---|
| Boyut: | 5.5x2x2m |
| Başvuru: | Atık su arıtma |

