Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Çin Fabrikası Özelleştirilmiş Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Anahtar kelime: | Kanalizasyon arıtma sistemi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 19100 kg |
| Garanti: | 1 yıl |
Kırsal Evsel Atık Su Arıtma Tesisi için Yeraltı Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Sıcak Satış
| İşleme Türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 50000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | POMPA |
Çok Satan Tekstil Baskı ve Boyama Atıksu Arıtma Entegre Atıksu Arıtma Ekipmanları Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 380V, 110V, 220V |
| Güç (W): | 800W, 4000W |
Kırsal Evsel Atık Su Arıtma Tesisi için Yeraltı Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 110V, 380V |
| Güç (W): | 2.2kw |
Endüstriyel uygulamalar için verimli atık su arıtma ekipmanları
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Çiftlikler, Yiyecek ve İçecek Mağazaları |
| üretkenlik: | Kapasiteye bağlıdır |
CE ISO Endüstriyel Su Arıtma Makineleri Kanalizasyon Su Arıtma Ekipmanı ve Tesisleri
| Türü: | kanalizasyon ön arıtımı |
|---|---|
| Kullanımı: | Dozaj flokülasyon cihazı |
| Görev: | Kanalizasyondaki askıda katıların arıtılması |
Petrol Atık Suları Entegre Kanalizasyon Arıtma Tesisi 50000L/H 1000 Kg
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 5 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Pompa, Dişli, Motor, PLC |
| Menşe yeri: | Çin |
Otomatik Çalışma Modu ile özelleştirilmiş Entegre Atık Su Arıtma Tesisi
| Kurulum: | Yerden Yüksek |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
| Güç kaynağı: | 220v/380v, 50hz/60hz |
Üretici Direkt Tedarik Belediye atık su arıtma için entegre atık su arıtma tesisi ücretsiz olarak tasarlanabilir
| Teknoloji: | Membran Ayırma + Biyolojik Arıtma |
|---|---|
| İşlev: | COD BOD NH-N P TSS'yi Çıkarma |
| Renk: | beyaz veya istek olarak |
Uzun Ömürlü Belediye Su Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Şehir Suyu Entegre Su Arıtma
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 640m³/GÜN |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, basınç kapı, pompa, yatak, motor, motor, plc |

