Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ industrial water treatment machines ] eşleşme 188 Ürünler.
10000L/H Bir Aşama Ro Su Tesisi Ekipmanı / Ultra RO Saf Su Arıtma
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| üretkenlik: | 10000 litre/saat |
Tamamen Otomatik Kontrol Biyolojik Filtre Kanalizasyon Tesisi için Su Dezenfeksiyon Aygıtları
| Ürün Adı: | Biyolojik koku giderme ekipmanı |
|---|---|
| Çalışma Prensibi: | VOC'ları değiştirin |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304/316/FRP |
Kasaplık Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı 500L/H Endüstriyel Su Arıtma Tesisi
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor |
Şehir ve kırsal içi atık suları için entegre endüstriyel atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap |
1.5KW Deniz suyu tuzdan arındırma çözünmüş hava flotasyon ünitesi SUS304 Daf üniteleri Su arıtma
| Malzeme: | karbon çeliği veya sus304 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,5-12000KG |
| Boyut: | 1M*1M*2M'den fazla |
5000L/H DAF Atık sular için su arıtma sistemi, çözülmüş hava flotasyonu DAF ekipmanları
| üretkenlik: | 5000 litre/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 1 kg |
| Durum: | Yeni |
Profesyonel Endüstriyel Ro Deniz suyu tuzsuzlaştırma tesisi / Büyük ölçekli UF Su Tuzsuzlaştırma Makineleri Tuzlu İçme Su
| Üretim Kapasitesi: | 8000L/saat |
|---|---|
| Ön arıtma filtresi: | Kuvars kum/aktif karbon/su yumuşatıcı/PP filtresi |
| Güç kaynağı: | 380V 50Hz 3 faz (özel ise, özelleştirilebilir) |
PLC Aktif Karbon Filtresi Endüstriyel Su Tekrar Kullanımı İçin Atık Su Arıtma Ekipmanı 4000L/Saat
| Uygulanabilir endüstriler: | İnşaat işleri, Reklamcılık Şirketi, Tekstil sektörü |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
3.5KW Hava Flotasyon Makinesi Kanalizasyon Su Arıtma Tesisi Su Arıtma 5000L/H 1500 Kg
| Ana bileşenler: | Düğme Kutusu, Basınç Kapısı, Pompa, Motor |
|---|---|
| üretkenlik: | 5000 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 1500 kilo |
Endüstriyel Su Koruması için Etkili Asit Alışkanlığı Atık Su Geri Dönüşüm Sistemi
| Ağırlık: | 1000kg |
|---|---|
| Boyut: | 230X85X160 cm |
| Güç: | 380V/220V/50Hz,5.1KW |

