Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ industrial water treatment machines ] eşleşme 188 Ürünler.
Endüstriyel deniz suyu arıtma sistemi RO Su arıtma tesisi Kullanılan birim
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 500kg |
| Güç: | 1.5KW |
Süper Sistem Atık Arıtma Tesisi SS304 Su Temizleme Makineleri DAF Çözümlü Hava Flotasyonu
| üretkenlik: | 1000L/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 100 kg |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, PLC |
Atık su arıtma ekipmanı Adjektif çözünmüş hava yüzerlik 1000L/H 2500 kg
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Motor, Motor, PLC |
| Uygulanabilir endüstriler: | Üretim Tesisi, Gıda ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, Gıda Mağazası, Matbaalar, Enerji ve M |
Baskı ve Renkleme Endüstrisi Atık su arıtma ekipmanları 7500L/H 1500 Kg
| Uygulanabilir endüstriler: | Üretim tesisi, matbaalar, baskı boyacılığı |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2022 |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi MBR Membran Biyo reaktörü Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Motor, Motor, PLC |
2024 Profesyonel Su Temizleme Ekipmanı 2 Ton Su Temizleme Ekipmanı 5400 L/H
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 320kg |
| Güç: | 5.5 kw |
Kağıt atık su arıtma ekipmanları 1000 L/H Okul hastanesi için otel
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | pompa |
MBBR 3500L/Saat Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı 5.689KW
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
| üretkenlik: | 3500L/Saat |
50m3-1000m3/Gün Kapasiteli Karbon Çelik MBR Sistemi İle Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1-300 L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 1500 kilo |
Endüstriyel Atık Su Arıtma için PAM+ PAC+PH Reaksiyon Cihazı ile DAF (Çözünmüş Hava Flotasyonu) Kombinasyonu
| İşleme Türü: | Ters Osmoz, Filtrasyon |
|---|---|
| Verimlilik: | 10000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, basınçlı kap, pompa, dişli, yatak, motor, motor, plc |

