Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ industrial water treatment machines ] eşleşme 188 Ürünler.
100LPH Endüstriyel Destille Su Makinesi 100L/Saat SS304 & SS316L Su Arıtma Makineleri
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 100L/saat |
| Ağırlık (kg): | 100 kg |
Büyük 500L/Saat Su Temizleme Ters Osmoz Ekipmanı SUS316L Endüstriyel Deionize Su Temizleyicisi
| üretkenlik: | 500 litre/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 1050 kg |
| Tarzı: | İki aşamalı/tek aşamalı |
Gıda Endüstrisi Atık Suları İçin Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiş Dayanıklı Vidalı Tip Çamur Susuzlaştırma Ekipmanı
| İşleme türü: | kaynak ve işleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Güç: | 1.2kw |
3500 Kg MBR Atık Su Arıtma Tesisi Paketleri Endüstriyel Konut Çiftlikler ve Oteller İçin PLC Bileşenleri
| Malzeme: | Plywood kapak |
|---|---|
| Ağırlık: | 300-9500kg |
| Boyut: | her modelde farklı |
Kasaphane Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı 3000L/H BOD Temizleme Ev Atık Su Arıtma Tesisi
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| üretkenlik: | 3000 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 4000 kilo |
Paslanmaz Çelik Çamur Yerçekimi Kalınlaştırma Su Arıtma Düzeni IP55 F
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
| Material: | SS304/SS316L |
İçme suyu arıtma için 1kW endüstriyel 1000lph Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| weight (kg): | 320 |
Sıcak satılan Tam Otomatik Süt Atık Suyu Arıtma Ekipmanı, Çözümlü Hava Flotasyon Makinesi, Kanalizasyon Arıtma Tesisi
| Verimlilik: | 1-300 m³/saat |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Ağırlık (KG): | 500 kg |
DAF Yağlı Atıksu Arıtma Tesisi, Çözünmüş Hava Flotasyon Ünitesi, Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtrasyon, İyon Değişimi |
|---|---|
| Verimlilik: | 50000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Basınçlı kap, pompa, dişli, motor, motor, plc |
ODM Fabrikası Güneş Enerjisi Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı Yüksek Verimlilikli Kanalizasyon Digestörü
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, Fan, Fotovoltaik, Panel, Akü, Bakteri Filtresi |
|---|---|
| üretkenlik: | 20 m³/gün |
| Ağırlık (kg): | 4000 kilo |

