Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ industrial water treatment machines ] eşleşme 188 Ürünler.
Saf Su Arıtma Sistemi 1000L/S Kapasiteli RO Ters Ozmoz Filtrasyon Sistemi İçme Suyu İçin
| output: | 1000l per hour |
|---|---|
| Kontrol: | Otomatik Kontrol |
| Voltaj: | 110V/220V/380V |
Endüstriyel Saf Su Arıtma Aygıtları SUS304 Arıtılmış Su Makinesi
| Malzeme: | SUS304 |
|---|---|
| Ürün Adı: | taşınabilir kullanımı kolay ters osmose su arıtma makinesi |
| Filtre Elemanı: | Kaba kum Orta kum İnce kum |
Küçük Ölçekli Su Arıtma Makinesi Kimya Endüstrisi Kullanımı Su Arıtma Ekipmanı
| Verimlilik: | 5000L/Saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Pompa, motor, motor |
| Garanti: | 1 Yıl |
350T Ultrafiltrasyon Endüstriyel Su Temizleyici Uf Su Temizleme Sistemi Su Temizleme Makineleri Yüksek verimlilik
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Dişli, Rulman, Motor, PLC |
İleri Biyolojik Yatak Arıtma Paket Tesisleri Endüstriyel Atık Su Arıtma İhtiyaçları İçin
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 4000 |
Enjeksiyon Su Temizliği için Tubular Destile Su Üretim Makinesi FRP Tank 150kg
| Ağırlık: | 150 kg |
|---|---|
| Boyut: | 1700*1100*3100 mm |
| Garanti sonrası servis: | Online Destek |
Süper Atomized daf su arıtma Büyük Akışlı Gıda Et Kanalizasyon Yağlı Ayrıcı Yağsızlama Sistemi
| Ağırlık: | 11470kg |
|---|---|
| Boyut: | 14475*6330*3000 cm |
| Güç: | 26,37 kW |
RO Sistem Aygıtları Su Arıtma Hareketli Tuzsuzlaştırma Tesisleri RO Biracılık Su Arıtma Aygıtları
| Verimlilik: | 500l/saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Dişli, Rulman |
| Garanti: | 3 yıl |
Madencilik Taşı / Keramik Endüstrisi Açıklayıcı Atık Su Arıtma Tesisi Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Ağırlık: | Özel |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Ürün Adı: | Açıklayıcı |
50m3/Gün MBR Sistemi Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi MBR
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Dişli, Rulman, Motor, PLC |
| Ağırlık (kg): | 5000 kilo |

