Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
Üretici Direkt Tedarik Belediye atık su arıtma için entegre atık su arıtma tesisi ücretsiz olarak tasarlanabilir
| Teknoloji: | Membran Ayırma + Biyolojik Arıtma |
|---|---|
| İşlev: | COD BOD NH-N P TSS'yi Çıkarma |
| Renk: | beyaz veya istek olarak |
Çin Fabrikası Özelleştirilmiş Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Anahtar kelime: | Kanalizasyon arıtma sistemi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 19100 kg |
| Garanti: | 1 yıl |
Üretici Doğrudan MBR Entegre MBBR Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı Sistemi Atık Su Temizleme Tesisi
| İşleme türü: | Ters ozmoz, filtrasyon, tuzdan arındırma |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 5kw |
Çok Satan Tekstil Baskı ve Boyama Atıksu Arıtma Entegre Atıksu Arıtma Ekipmanları Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 380V, 110V, 220V |
| Güç (W): | 800W, 4000W |
Filtre Pres Plakası ve Çerçeve Filtresi Pres
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün adı: | Filtre Pres Plakası ve Çerçeve Filtresi Pres |
| Ağırlık: | 300-1000kg |
Plc Paper Waste Water Treatment Equipment 1 Year Warranty
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Product Name: | Paper Waste Water Treatment Equipment |
| Core Components: | Motor, PLC |
Stainless Steel Mining Wastewater Treatment Ultimate Solution
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Product Name: | mine water |
| Keywords: | Wastewater |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Pompa, Motor |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
Karbon Çelik Temizleme Tankı Ev Çöpleri Temizleme Tankı
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| core components: | Pressure vessel, Pump, motor |
| Ürün Adı: | Ev içi atık su arıtma tankı |
İşleme ve renk özel desteği ile özel kentsel atık su arıtma ekipmanları
| Product name: | Water |
|---|---|
| Renk: | Özel Renk |
| Paketleme: | Standart Kutu |

