Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
Sıcak Satış 300m³ Entegre FRP Atıksu Arıtma Ekipmanı, Fabrikaya Özel Doğrudan Kaynak
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | yumuşatma |
| Gerilim: | 380V |
Büyüyen İhtiyaçlar İçin Atık Su Yönetimi Paketlenmiş Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Paketlenmiş Kanalizasyon Tesisi
| Verimlilik: | 200L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 220 V, 380 V |
Entegre atık su arıtma ekipmanı arıtma sistemi
| Kapasite aralığı: | 5-5.000 ton/gün |
|---|---|
| Malzeme: | CNC soğuk haddelenmiş çelik paneller |
| Özellikler: | Dayanıklı Yapı, Kişiselleştirilebilir Estetik, Etkin Tedavi: |
Endüstriyel ve Belediye uygulamaları ve özel tasarım için çok aşamalı süreçle entegre atık su arıtma sistemi
| Verimlilik: | 1000l/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380 V, 220 V |
Konteyner Tasarımı Kamp Kanalizasyon Arıtma Tesisi Su Arıtma Makineleri
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 10000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Çelik |
MBR Atık Su Arıtma Tesisi Sistemi
| İşleme türü: | Biyolojik yatak tedavisi |
|---|---|
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Motorlu, PLC'li |
Atık su arıtma tesisi için taşınabilir entegre MBR ekipmanları
| Verimlilik: | 50000l/saat |
|---|---|
| Ağırlık (KG): | 2500 kg |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Çevrimiçi Destek |
Uzun Ömürlü Belediye Su Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Şehir Suyu Entegre Su Arıtma
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 640m³/GÜN |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, basınç kapı, pompa, yatak, motor, motor, plc |
Merkezi olmayan atık su arıtma sistemi ve atık su arıtma için akıllı entegre atık su arıtma sistemi
| Ürün adı: | Akıllı Entegre Atıksu Arıtma Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Uluslararası kalitede karbon çelik kabuk |
| İşlem: | İki aşamalı tapa akışlı biyolojik kontak oksidasyonu |
Kompakt atık su arıtma tesisi, pompa PLC motorlu tam atık su arıtma ekipmanları, katliam atık su sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 5000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Pompa, Rulman, Motor, PLC |

