Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
ODM Güneş Enerjisi Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı Kanalizasyon Digestörü Yüksek verimlilik
| Ölçek (m3/g): | 20m³/gün |
|---|---|
| Teknoloji: | AO+Bakteri eleme filtrasyonu |
| Voltaj (V): | Güneş enerjisi (220V ana güç takviyesi) |
Elektrokoagülasyon Atık sular Çözümlü Hava Flotasyon Sistemi Kanalizasyon Arıtma Tesisi DAF
| Uygulama: | atık su arıtma |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Görev: | SS giderimi BOD giderimi |
Kanalizasyon Çamur Çamur Döner Davul Konsantrasyon Kemeri Su Kurutma Makinesi 5000L/H
| Ana bileşenler: | Yumruk, Motor, Motor |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Garanti: | 1 yıl |
Süper Atomized daf su arıtma Büyük Akışlı Gıda Et Kanalizasyon Yağlı Ayrıcı Yağsızlama Sistemi
| Ağırlık: | 11470kg |
|---|---|
| Boyut: | 14475*6330*3000 cm |
| Güç: | 26,37 kW |
DAF Sistemi STP Atık Sular Kanalizasyon Arıtma Tesisi Makine Su Temizleyici Ekipmanı 10-200T/H
| Uygulama: | atık su arıtma |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Kapasite: | 10-200 t/s |
Madencilik Taşı / Keramik Endüstrisi Açıklayıcı Atık Su Arıtma Tesisi Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Ağırlık: | Özel |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Ürün Adı: | Açıklayıcı |
Modüler Mobil Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Çiftlik / Manzara / İnşaat Alanı için Hızlı Çaplandırma
| Verimlilik: | 500L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380V |
Atık Su Kaynak Geri Kazanımı Entegre Azot Fosfor Giderimli Atık Su Arıtma Tesisi
| Verimlilik: | 7500L/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| Gerilim: | 380V |
Paketlenmiş Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Verimlilik: | 5-50 m³/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380 V, 220 V |
Elektrokoagülasyon / Atık Su Arıtma Ekipmanlı Konteyner Tipi MBR/MBBR Atık Su Arıtma Tesisi (Evsel, Endüstriyel ve Hastane Atıkları İçin)
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | Biyolojik yatak tedavisi |
| Gerilim: | 110 V, 380 V, 220 V |

