Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Yeni Endüstriyel Islak Kirlenme Suyu Arıtma Üretim Tesisi için Pompa Motoru ile Temizlik püskürtüme Kulesi
| Verimliliği Arındırın: | %90,0-99,0 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Sprey Arıtma Kulesi |
| Uygulama: | Sanayi Gaz Filtresi |
çözülmüş hava flotasyonu DAF sistemi atık su arıtma Katı sıvı ayırıcı çözülmüş hava flotasyonu
| Ana bileşenler: | Pompa, Motor, Motorlu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Garanti: | 1 yıl |
MBBR paketi entegre ev çöp suyu filtre basıncı filtreleme atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | pompa |
Deniz suyu RO sistemi tipi tuzsuzlama ekipmanları gelişmiş su filtreleme sistemi
| Kaynak: | deniz suyu |
|---|---|
| Durum: | %100 Yeni |
| Teknik: | Membran Ayırma Teknolojisi |
En iyi performans için gelişmiş karbon çelik endüstriyel atık su arıtma tesisi
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
|---|---|
| kapasite (üretkenlik): | 500L/saat-10000L/saat |
| Görev: | çok işlevli |
Büyüyen İhtiyaçlar İçin Atık Su Yönetimi Paketlenmiş Kanalizasyon Arıtma Ekipmanları Paketlenmiş Kanalizasyon Tesisi
| Verimlilik: | 200L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 220 V, 380 V |
Modüler Mobil Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Çiftlik / Manzara / İnşaat Alanı için Hızlı Çaplandırma
| Verimlilik: | 500L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380V |
Kendini temizleyen filtreler 15W Endüstriyel filtrasyon ekipmanları Kanalizasyon arıtma tesisleri için 20-1200m3/h
| Debi (tek filtre): | 20-1200m³/saat |
|---|---|
| Filtreleme Derecesi: | 50~800um |
| Nominal basınç: | 1.0~1.6MPa |
100000L/D Deniz suyu tuzsuzlama tesisi tuzsuzlama sistemi su arıtma konteynerli RO sistemi
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
Çevre Atık Su Çamur Su Çömelme Ekipmanı Sistemleri Kemer Filtre Basıncı Çoklu Disk Tipi vida basıncı
| Boyut: | 3605*1690*1600mm |
|---|---|
| Güç: | 0.75*3 |
| Ürün Adı: | Vidalı Pres |

