Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Çamur Yerçekimi Kalınlaştırma Su Arıtma Düzeni IP55 F
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
| Material: | SS304/SS316L |
Restoranlar için yeraltı entegre atık su arıtma tesisi 3000L/saat Gıda işleme tesisleri
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 3000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 4500 kg |
Çamur Susuzlaştırma Atıksu Arıtma Süreci Çok Diskli Vidalı Pres Katı Sıvı Ayırıcı
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380V, 110V |
| Güç (W): | 3kw, 2kw |
Polyester Çamur Susuzlaştırma Membran Filtre Presi Katı-Sıvı Ayırımı İçin
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 2kw |
Katı Sıvı Ayırma için Manuel Çalıştırmalı Çamur Susuzlaştırma Filtre Pres Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Manuel |
| Ağırlık: | 1257 kg |
Kendiliğinden Temizlenen Kum Su Ayırıcı Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Makinesi Yüksek Verimli Filtrasyon Sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 270 M³/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, Rulman, Dişli, Motor, PLC |
Sıcak Satış 300m³ Entegre FRP Atıksu Arıtma Ekipmanı, Fabrikaya Özel Doğrudan Kaynak
| Verimlilik: | 2000L/Saat |
|---|---|
| İşleme türü: | yumuşatma |
| Gerilim: | 380V |
50000L/H Tek Aşama Ters Osmoz Teçhizatı RO Ultra Saf Su Teçhizatı 500000 kg
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Pompa, PLC, ters ozmoz membranı |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| üretkenlik: | 50000L/Saat |
100LPH Endüstriyel Destille Su Makinesi 100L/Saat SS304 & SS316L Su Arıtma Makineleri
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 100L/saat |
| Ağırlık (kg): | 100 kg |

