Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Özel Su Temizleyici Makine RO Sistemi
| Güç: | Özel |
|---|---|
| Kompozisyon: | Ultrafiltrasyon ekipmanları, Yumuşatılmış su |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Motor, Motor |
40T tuzsuzlaştırma tesisi, tuzsuzlaştırma oranı %98.5 olan tuzsuzlaştırma tesisi
| Ürün Adı: | saf su makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Deniz suyu tuzsuzlaştırma ekipmanları |
| Anahtar kelimeler: | RO Su Filtrasyonu |
500L/H Süper Kaliteli Deniz Su Üreticisi Tekne için Deniz Su Desalinizasyonu
| Ağırlık: | 350kg |
|---|---|
| Boyut: | 1500mm 620mm 1750mm |
| Güç: | 2.5KW |
Laboratuvar Çoklu Parametreler Su Kalite Analizörü COD SS Amonyak Azot Toplam Fosfor TN Kirlilik Renk
| Kaynağı: | Çin |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | Bir Yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | 5 ~ 40 °C |
Süper Sistem Atık Arıtma Tesisi SS304 Su Temizleme Makineleri DAF Çözümlü Hava Flotasyonu
| üretkenlik: | 1000L/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 100 kg |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, PLC |
110V/220V/380V paslanmaz çelik 304 yapısı ile su tuzsuzlaştırma sistemleri
| Satış sonrası hizmet: | Video teknik desteği |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Teknik: | Membran Ayırma Teknolojisi |
Temiz İçme Suyu Yapma 500l/h Ev ve Endüstriyel Arıtma için RO Sistemi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 500L/Saat |
| weight (kg): | 320 |
Şehir ve kırsal içi atık suları için entegre endüstriyel atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap |
110V / 220V / 380V 50hz Deniz suyu tuzsuzlaştırma ekipmanları Özel Voltajı Paslanmaz Çelik 304 Çerçeve Yapısı
| üretkenlik: | 500-2000L/Saat |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V / 380V 50hz Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 1 yıl |
50-150 kişilik ev çöpü arıtma tesisi Entegre / STP / Çöpü arıtma sistemi özelleştirilmiş
| Kapasite: | 30 m³/d |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Boyut (l*w*h): | 5*2*2m |

