Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
RO Membran Sistemi Deniz suyunun tuzsuzlaştırma ekipmanları 50T/saat 3500KG SUS304 / S316L
| Malzeme: | SUS304 / S316L |
|---|---|
| Ağırlık filtresi: | 3500kg |
| Boyut: | 5*2*2,3m |
Üretici Direkt Tedarik Belediye atık su arıtma için entegre atık su arıtma tesisi ücretsiz olarak tasarlanabilir
| Teknoloji: | Membran Ayırma + Biyolojik Arıtma |
|---|---|
| İşlev: | COD BOD NH-N P TSS'yi Çıkarma |
| Renk: | beyaz veya istek olarak |
ISO/CE 50T/H Kuyu Yeraltı Su Temizleme Sistemi Temizleme için UV Lamp Su Temizleme
| Güç: | 65KW |
|---|---|
| Ürün Adı: | RO su arıtma sistemi |
| Uygulama: | Filtrasyon |
SS304/SS316 Döner Davul Ekran Filtresi Atık Sular Kanalizasyon Çamur Temizleme Dehidratör Su çekme
| Kullanımı: | Otomatik Kimyasal Sistem Su Arıtma Serisi Dozlama Cihazı |
|---|---|
| Malzeme: | SS304/SS316 |
| Nominal hacim: | 0,5-3,0 m³ |
El Otomatik Su Akışı Kontrolü Su Filtresi Yumuşatıcı Valfı için Geri Yıkama Kontrol Valfi
| Ağırlık: | 3.5kg |
|---|---|
| Ürün Adı: | Kontrol Değeri Su Arıtma Su Akış Kontrol Vanası |
| Uygulama: | Filtrasyon |
350T Ultrafiltrasyon Endüstriyel Su Temizleyici Uf Su Temizleme Sistemi Su Temizleme Makineleri Yüksek verimlilik
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Dişli, Rulman, Motor, PLC |
Üretici Doğrudan MBR Entegre MBBR Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı Sistemi Atık Su Temizleme Tesisi
| İşleme türü: | Ters ozmoz, filtrasyon, tuzdan arındırma |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 5kw |
Yüksek Arıtma Verimliliği Kokusu Atık Gaz Biyolojik Deodorizasyon Ekipmanı
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Motor, PLC |
| Ürün Adı: | Biyolojik koku giderme ekipmanı |
Topluluk için 50m3/gün mobil atık su arıtma cihazı
| Verimlilik: | 12000L/saat |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Basınçlı kap, pompa, motor, motor, plc |
| Garanti: | 1 Yıl |
Kimyasal Gaz Absorpsiyon Kulesi Pp 3500mm Yüksekliği 200kg Atık Gaz Arıtma
| Uygulanabilir endüstriler: | Üretim Tesisi, İnşaat işleri , Enerji & Madencilik |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Verimliliği Arındırın: | %99,99 |

