Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Gıda sınıfı POM Ro Su arıtması için yedek parçalar Ro Fittings Part Union Pipe Fitting
| Malzeme: | Gıda Sınıfı POM |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | RO makinesi |
Baskı ve Renkleme Endüstrisi Atık su arıtma ekipmanları 7500L/H 1500 Kg
| Uygulanabilir endüstriler: | Üretim tesisi, matbaalar, baskı boyacılığı |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2022 |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
MBR Endüstriyel Atık Su Arıtma Aygıtları Yeraltı Paket Kanalizasyon Arıtma Tesisi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | pompa |
| üretkenlik: | 1000L/saat |
Sıcak satış 250m3/gün Dağıtılmış atık su arıtma ekipmanları Çevre Üretim tesisleri
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, Fan, Tozaltı Yağış Modülü |
MBBR 3500L/Saat Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı 5.689KW
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
| üretkenlik: | 3500L/Saat |
1.5KW Deniz suyu tuzdan arındırma çözünmüş hava flotasyon ünitesi SUS304 Daf üniteleri Su arıtma
| Malzeme: | karbon çeliği veya sus304 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,5-12000KG |
| Boyut: | 1M*1M*2M'den fazla |
24KG 0.37kw Su Arıtma yedek parçaları RO yedek parçalar Aksesuarlar
| Ağırlık: | 24kg |
|---|---|
| Boyut: | 26,5*26,5*47,7 cm |
| Güç: | 0.37KW |
Atık su arıtma tesisi Entegre tıbbi atık su arıtma ekipmanları 80t/gün
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC, MBR Sistemi |
| üretkenlik: | Kapasiteye bağlıdır |
Elektro Koagülasyon Makinesi Endüstrisi Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Daf Çözümlü Hava Flotasyonu
| Ana bileşenler: | Şanzıman, PLC |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 100 kg |
% 50-75% geri kazanım oranı ile konut su arıtma online destek ile su arıtma ekipmanları
| Güç Kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Çerçeve yapısı: | 304 Paslanmaz Çelik |
| RO membranı: | 4040/8040 |

