Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Entegre Kanalizasyon Suyu Arıtma Tesisi Ekipmanlarının Tam Seti
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap |
20 m3/gün AO AAO MBR MBBR Konteynerli atık sular Ev endüstriyel mezbahası atık suları arıtma ekipmanları
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |
Entegre paketli konteynerli ticari atık sular atık su arıtma ekipman sistemi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| üretkenlik: | 100L/Saat |
Özel MBR Entegre Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Pompa, Rulman, PLC |
| üretkenlik: | 50000L/Saat |
Kırsal Evsel Atık Su Arıtma Tesisi için Yeraltı Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 110V, 380V |
| Güç (W): | 2.2kw |
ODM Fabrikası Güneş Enerjisi Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı Yüksek Verimlilikli Kanalizasyon Digestörü
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, Fan, Fotovoltaik, Panel, Akü, Bakteri Filtresi |
|---|---|
| üretkenlik: | 20 m³/gün |
| Ağırlık (kg): | 4000 kilo |
1000L 2000L Deniz suyu tuzsuzlama makinesi SUS316L RO Su Arıtma Tesisi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 500 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 1050 kg |
Endüstriyel deniz suyu arıtma sistemi RO Su arıtma tesisi Kullanılan birim
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 500kg |
| Güç: | 1.5KW |
ODM Güneş Enerjisi Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı Kanalizasyon Digestörü Yüksek verimlilik
| Ölçek (m3/g): | 20m³/gün |
|---|---|
| Teknoloji: | AO+Bakteri eleme filtrasyonu |
| Voltaj (V): | Güneş enerjisi (220V ana güç takviyesi) |
75GPD Su Arıtma Ro Membran Yerel Su Temizleyici Membran Ro Su Filtresi Parçaları İçin
| üretkenlik: | 75GPD |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 0,34 kilo |
| Ürün Adı: | ters osmoz membranı |

