Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Su Filtrasyon Sistemi Duzsuzlama Tesisleri Endüstriyel Uygulamalar için Deniz Suyu RO Sistemi
| Teknik: | Membran Ayırma Teknolojisi |
|---|---|
| Tarzı: | Deniz suyu Ro Sistemi |
| Güç kaynağı: | Elektrikli |
Tamamen Otomatik Tam Şişelenmiş Saf Su Ters Osmoz Su Filtrasyon Sistemi 10kw Paslanmaz Çelik 304
| Güç: | 10kw |
|---|---|
| Ürün Adı: | RO su arıtma sistemi |
| Uygulama: | Filtrasyon |
80g/saat ayarlanabilir ozon makinesi Şişelenmiş içme suyu için kuvars boru ozon jeneratörü
| Ağırlık: | 11Kg |
|---|---|
| Boyut: | 1040*180*180mm |
| Güç: | 560 |
Yelkenli Gemiler ve Balıkçı Gemileri Su Desalinize Sistemi İçme Su Kullanımı Küçük RO Su üreticisi
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 350*100*165CM |
| Güç: | 0.5~5.5Kw |
İrileme Mineral filtreli saf su sistemleri 2000L/Saat Ticari ters osmosi sistemleri
| üretkenlik: | 2000L/h |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 150 kilo |
| Ağırlık: | 195kg |
3000L/Saat Membran Filtre Makinesi Profesyonel Tubular Keramik Membran Ultrafiltrasyon Su Sistemi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 3000 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 100 kg |
1500Liter/Saat Deniz suyu tuzsuzlama makinesi Karbon Çelik RO tuzsuzlama cihazı
| Malzeme: | Karbon çelik |
|---|---|
| Güç: | 13.5 |
| Ürün Adı: | Deniz Suyu Arıtma Sistemi İşleme Ters Ozmoz Tesisi |
1500L/Saat Deniz suyu tuzsuzlaştırma makinesi 3 faz 220/380V 50/60HZ
| Malzeme: | Karbon çelik |
|---|---|
| Güç: | 13.5 |
| Ürün Adı: | Deniz Suyu Arıtma Sistemi İşleme Ters Ozmoz Tesisi |
Borehole Tuzlu Deniz Kuyuları Su Desalination Plant Tarımsal İrişim Çiftliği için Mobil
| Boyut: | 1.5*0.78*1.7 ((m) |
|---|---|
| Güç: | 1.65kw |
| Türü: | Su arıtma ekipmanları |
40T tuzsuzlaştırma tesisi, tuzsuzlaştırma oranı %98.5 olan tuzsuzlaştırma tesisi
| Ürün Adı: | saf su makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Deniz suyu tuzsuzlaştırma ekipmanları |
| Anahtar kelimeler: | RO Su Filtrasyonu |

