Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
FRP Bubble Tower GRP Fiberglass Absorption Purification Tower Atık gaz arıtma için ekipman
| Verimliliği Arındırın: | %95-99 |
|---|---|
| Ürün Adı: | FRP Asit Atık Gaz Arıtma Kulesi |
| Malzeme: | Fiberglas FRP GRP |
Ro Tesis Tuz Arıtma Ters Ozmoz Makinesi Su Arıtma Tesisleri
| Ro Tesis Tuz Arıtma Ters Ozmoz Makinesi Su Arıtma Tesisleri: | 220v /380V /Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kontrol: | 250lph-100000lph |
| Kapasite: | Saf Su Arıtma Sistemi |
El Otomatik Su Akışı Kontrolü Su Filtresi Yumuşatıcı Valfı için Geri Yıkama Kontrol Valfi
| Ağırlık: | 3.5kg |
|---|---|
| Ürün Adı: | Kontrol Değeri Su Arıtma Su Akış Kontrol Vanası |
| Uygulama: | Filtrasyon |
350T Ultrafiltrasyon Endüstriyel Su Temizleyici Uf Su Temizleme Sistemi Su Temizleme Makineleri Yüksek verimlilik
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Dişli, Rulman, Motor, PLC |
Endüstriyel Membran Filtrasyonu RO Atık su geri dönüşüm sistemi Tekstil Fabrikası için 5-500m3/h
| Ağırlık: | 1-3000kg |
|---|---|
| Adı: | su geri dönüşüm sistemi |
| Kapasite: | 5-500m3/saat |
DAF Parçaları'nın çözülmüş hava salıvericisi Birincil Su Arıtımı Tedarikçisi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya Karbon çeliği |
|---|---|
| Özellik: | Skimmer ile yüksek hidrolik yük |
| Görev: | çözünmüş hava flotasyon parçaları |
Enjeksiyon Su Temizliği için Tubular Destile Su Üretim Makinesi FRP Tank 150kg
| Ağırlık: | 150 kg |
|---|---|
| Boyut: | 1700*1100*3100 mm |
| Garanti sonrası servis: | Online Destek |
1600kg 1.85kw Çözümlü Hava Flotasyon Sistemi 10m3/h Baskı ve Renkleme Atık Suları için Sedimentasyon Tankı ile
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, karbon çeliği |
|---|---|
| Ağırlık: | 1600kg |
| Boyut: | 4.3*2.9*2.7m |
Kanalizasyon Çamur Çamur Döner Davul Konsantrasyon Kemeri Su Kurutma Makinesi 5000L/H
| Ana bileşenler: | Yumruk, Motor, Motor |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Garanti: | 1 yıl |
Filtre Pres Plakası ve Çerçeve Filtresi Pres
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün adı: | Filtre Pres Plakası ve Çerçeve Filtresi Pres |
| Ağırlık: | 300-1000kg |

