Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Büyük Ölçekli Su Temizleyici Ozon Jeneratörü Su Temizleme Makinesi 250kg 30kg/h
| Ağırlık: | 250kg |
|---|---|
| Boyut: | 4800*3500*2200 |
| Güç: | 0.36KW |
Tüm Ev Su Arıtma Sistemleri RO Mini Su Arıtma Santrali 6.0KW
| Ağırlık: | 2200KG |
|---|---|
| Güç: | 6.0KW |
| Ürün Adı: | saf su makinesi |
PLC Atık gaz arıtma tesisleri Endüstriyel Deodorizasyon ve Koku Temizleme için Kuru Filtre Kutusu
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Çiftlikler |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 200 |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
24KG 0.37kw Su Arıtma yedek parçaları RO yedek parçalar Aksesuarlar
| Ağırlık: | 24kg |
|---|---|
| Boyut: | 26,5*26,5*47,7 cm |
| Güç: | 0.37KW |
75GPD Su Arıtma Ro Membran Yerel Su Temizleyici Membran Ro Su Filtresi Parçaları İçin
| üretkenlik: | 75GPD |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 0,34 kilo |
| Ürün Adı: | ters osmoz membranı |
Hava akışı 20000m3/H Gaz temizleyicisi Atık gaz arıtma sistemi FRP GRP Cam lif
| Yüzey işlemi: | Yumuşak |
|---|---|
| Malzeme: | FRP GRP Fiberglas |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
U Tipi Kazan Enerji tasarruflu Endüstriyel Atık Gaz Geri Kazanma Arıtma Cihazı Atık Isı Geri Kazanma Isı Değiştiricisi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Fin Tüpü |
| Menşe yeri: | Çin |
Akvaçülüğü Tesisleri için Gelişmiş DAF Aygıtları
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, Motor |
Deniz suyu RO sistemi tipi tuzsuzlama ekipmanları gelişmiş su filtreleme sistemi
| Kaynak: | deniz suyu |
|---|---|
| Durum: | %100 Yeni |
| Teknik: | Membran Ayırma Teknolojisi |

