Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Endüstriyel Su Koruması için Etkili Asit Alışkanlığı Atık Su Geri Dönüşüm Sistemi
| Ağırlık: | 1000kg |
|---|---|
| Boyut: | 230X85X160 cm |
| Güç: | 380V/220V/50Hz,5.1KW |
Düzenlenebilir 25-800W Su Soğutma Ozon Jeneratörü Parçaları 100g/H Su Arıtma için Quantz Tüp
| Soğutma Modu: | Su soğutmalı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10~40°C |
| Güç: | 25w-800kw |
Su Arıtma Kimyasal Ro Su Filtresi yedek parçaları / Ro Ters Osmoz Antiscalant Düşük Fosfin Ölçekli Engelleyici
| Üst kontrol vanası: | Otomatik |
|---|---|
| Filtre Tankı: | SUS304 paslanmaz çelik |
| Membran damarı: | Paslanmaz çelik |
İçme suyu arıtma için 1kW endüstriyel 1000lph Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| weight (kg): | 320 |
Polyester Çamur Susuzlaştırma Membran Filtre Presi Katı-Sıvı Ayırımı İçin
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 2kw |
Katı Sıvı Ayırma için Manuel Çalıştırmalı Çamur Susuzlaştırma Filtre Pres Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Manuel |
| Ağırlık: | 1257 kg |
100000L/D Deniz suyu tuzsuzlama tesisi tuzsuzlama sistemi su arıtma konteynerli RO sistemi
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
POM RO yedek parçalar hızlı bağlama Su Filtresi Fittings 1/4 3/8 boru hızlı bağlantı
| Malzeme: | POM |
|---|---|
| Paketleme: | Plastik Torba + Karton |
| Tüp: | 1/4", 3/8" |
Deniz suyu arıtma sistemi Ro Su Arıtma Tesisi Kullanılmış Mineral Su Ekipmanı Birim
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Güç: | 1.5KW |

