Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ water purification plants ] eşleşme 281 Ürünler.
AO Kanalizasyon Arıtma Tesisi 2.2kw Kanalizasyon Arıtma İşleri için Kullanılır
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Çiftlikler, Matbaalar |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa motoru |
800kg Atık su arıtma tesisi Çözel hava akım makineleri atık su arıtma
| üretkenlik: | 1000L/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 800 kilo |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Pompa, Dişli, Motor |
Entegre Atık Su Arıtma Tesisi Modüler Atık Su Arıtma Mbr MBBR Atık Su Arıtma Tesisi
| Gerilim: | Müşterilerin standardına göre |
|---|---|
| Boyut: | 5.5x2x2m |
| Başvuru: | Atık su arıtma |
Profesyonel Paslanmaz Çelik Diş Ağı Temizleme Makinesi
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Çiftlikler |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Pompa, Motor, Fan |
Katı sıvı ayırma Temizlik Endüstriyel atık su arıtma tesisi Metalürji atık suyunun
| üretkenlik: | 500 litre/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 1180 kilo |
| Uygulama: | Atık su arıtma tesisi |
Süper Atomized daf su arıtma Büyük Akışlı Gıda Et Kanalizasyon Yağlı Ayrıcı Yağsızlama Sistemi
| Ağırlık: | 11470kg |
|---|---|
| Boyut: | 14475*6330*3000 cm |
| Güç: | 26,37 kW |
Kimyasal atık su arıtma için 500 kg atık su arıtma tesisi
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |
| üretkenlik: | Geleneksel |
Hastane atık suyu için değişken kapasiteli atık su arıtma tesisi
| Kullanımı: | su arıtma |
|---|---|
| Malzeme: | Özel |
| Paketleme: | Standart Kutu |
Atık su çökeltme kanalizasyon arıtma tesisi tank eğimli boru çökeltme lamella açıklayıcı
| Atık su çökeltme kanalizasyon arıtma tesisi tank eğimli boru çökeltme lamella açıklayıcı: | Lamella Plakalı Ayırıcı Dikey Su Arıtma Cihazı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Filtrasyon |
Restoranlar için yeraltı entegre atık su arıtma tesisi 3000L/saat Gıda işleme tesisleri
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 3000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 4500 kg |

