Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ water purification plants ] eşleşme 281 Ürünler.
Çok Satan Tekstil Baskı ve Boyama Atıksu Arıtma Entegre Atıksu Arıtma Ekipmanları Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 380V, 110V, 220V |
| Güç (W): | 800W, 4000W |
Offshore RO Deniz suyu tuzdan arındırma makinesi Ro Tesisi Konteynerli 105kw PLC Deniz suyu tuzdan arındırma tesisleri
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC |
|---|---|
| Ağırlık: | 15000 |
| Boyut: | 12m x 2,3m x 2,4m |
Gelişmiş özelleştirilebilir ağırlık kg 500L/h-10000L/h kapasiteli atık su arıtma tesisi
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |
|---|---|
| Görev: | çok işlevli |
| Kurulum: | Yerden Yüksek |
Profesyonel Endüstriyel Ro Deniz suyu tuzsuzlaştırma tesisi / Büyük ölçekli UF Su Tuzsuzlaştırma Makineleri Tuzlu İçme Su
| Üretim Kapasitesi: | 8000L/saat |
|---|---|
| Ön arıtma filtresi: | Kuvars kum/aktif karbon/su yumuşatıcı/PP filtresi |
| Güç kaynağı: | 380V 50Hz 3 faz (özel ise, özelleştirilebilir) |
PLC Atık gaz arıtma tesisleri Endüstriyel Deodorizasyon ve Koku Temizleme için Kuru Filtre Kutusu
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Çiftlikler |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 200 |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Çamaşır yıkama Deodorizasyon Temizlik Atık gaz arıtma ekipmanı Karbon çelik 12000-14000m3/H
| Ürün Adı: | yıkama koku giderme arıtma ekipmanı gaz arıtma yıkama |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel toz temizleme |
| Renk: | Müşterilerin gereksinimleri |
Endüstri VOCS Atık gaz arıtma arıtma makinesi ESP Foto kataliz 1.2kw-42.9kw
| Türü: | ESP Hava Arıtma Cihazı |
|---|---|
| filtre: | ESP Foto kataliz |
| Kullanımı: | Ticaret ve Sanayi |
Profesyonel Uf Membran Ultrafiltrasyon Su Arıtma 850kg 2000L/H-10000L/H
| Ağırlık: | 850kg |
|---|---|
| Boyut: | 200*80*165CM |
| Ürün Adı: | UF arıtma filtresi filtrasyonu |
Korrozyona Dirençli püskürtme Atık gaz arıtma tesisleri Temizlik Kuleleri Çok fonksiyonel
| Ürün Adı: | Asit sisleri arıtma kulesi |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Atık gaz arıtma kulesi |
| Kullanımı: | Atık gaz arıtımı |
Çok fonksiyonel Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi Karbon Çelik Malzemesi
| Ürün Adı: | MBR Filtre Ortamı |
|---|---|
| Operasyon modu: | Otomatik |
| Görev: | çok işlevli |

