Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ reverse osmosis water filtration system ] eşleşme 80 Ürünler.
Endüstriyel Membran Filtrasyonu RO Atık su geri dönüşüm sistemi Tekstil Fabrikası için 5-500m3/h
| Ağırlık: | 1-3000kg |
|---|---|
| Adı: | su geri dönüşüm sistemi |
| Kapasite: | 5-500m3/saat |
Elektrik Gücü Deniz suyu tuzdan arındırma ekipmanları Stil Deniz suyu RO Sistem Çerçeve Yapısı SS316 Paslanmaz Çelik 304 FRP
| Kaynak: | deniz suyu |
|---|---|
| Kullanımı: | Tuzdan Arındırma Sistemi |
| Çerçeve yapısı: | Paslanmaz Çelik 304/FRP/SS316 |
Deniz suyunun % 100 elektrikli tuzsuzlaştırma ekipmanları Deniz suyu RO sistemi
| Satış sonrası hizmet: | Video teknik desteği |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektrikli |
| Voltaj: | 110V / 220V / 380V 50hz Özelleştirilmiş |
PLC ve Pompalı Entegre MBR Atıksu Arıtma Ekipmanı, Günlük 150 Ton Kapasite, 1 Yıl Garanti
| İşleme Türü: | Ters Osmoz, Filtrasyon |
|---|---|
| Verimlilik: | 5000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Pompa, plc |
SS316 Deniz suyu tuzsuzlaştırma ekipmanı Kaynak Deniz suyu tarzı Deniz suyu RO Sistem Çerçeve Yapı Paslanmaz çelik 304
| Güç kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Çerçeve yapısı: | Paslanmaz Çelik 304/FRP/SS316 |
Farmasötik Atık Su Geri Dönüşüm Sistemi 200L/H 200 Kg Sürdürülebilir Laboratuvarlar için
| Kapasite: | 200L/saat |
|---|---|
| Teknoloji: | UF & RO membran filtrasyonu |
| Su kaynağı: | Kimyasal atık su |
Çok Satan Tekstil Baskı ve Boyama Atıksu Arıtma Entegre Atıksu Arıtma Ekipmanları Atıksu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 380V, 110V, 220V |
| Güç (W): | 800W, 4000W |
Üretici Doğrudan MBR Entegre MBBR Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı Sistemi Atık Su Temizleme Tesisi
| İşleme türü: | Ters ozmoz, filtrasyon, tuzdan arındırma |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380v |
| Güç (W): | 5kw |
Endüstriyel Atık Su Arıtma için PAM+ PAC+PH Reaksiyon Cihazı ile DAF (Çözünmüş Hava Flotasyonu) Kombinasyonu
| İşleme Türü: | Ters Osmoz, Filtrasyon |
|---|---|
| Verimlilik: | 10000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, basınçlı kap, pompa, dişli, yatak, motor, motor, plc |
500m3/gün konteyner tuzsuzlama ünitesi
| Uygulama: | Deniz suyu tuzsuzlaştırma ekipmanları |
|---|---|
| tuzdan arındırma oranı: | %98,5 |
| Malzeme bileşimi: | SUS316 paslanmaz çelik |

