Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ reverse osmosis water filtration system ] eşleşme 80 Ürünler.
Elektrikli Su Temizleme Ekipmanı Çevrimiçi Destek Kuvars Kum Filtrasyonu
| Güç Kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek verim |
| Çerçeve yapısı: | 304 Paslanmaz Çelik |
Tuz çekme oranı ≥97% Yüksek verimli metal / plastik su arıtma ekipmanları
| Özellik: | Yüksek verim |
|---|---|
| Geri Dönüşüm Oranı: | %50 - %75 |
| Çerçeve yapısı: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yelkenli Gemiler ve Balıkçı Gemileri Su Desalinize Sistemi İçme Su Kullanımı Küçük RO Su üreticisi
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 350*100*165CM |
| Güç: | 0.5~5.5Kw |
Özel Su Temizleyici Makine RO Sistemi
| Güç: | Özel |
|---|---|
| Kompozisyon: | Ultrafiltrasyon ekipmanları, Yumuşatılmış su |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Motor, Motor |
Mantar Üst ve Alt Su Arıtma Dağıtıcısı Frp Tankı Ro yedek parçaları için
| Ağırlık: | 0.3KG |
|---|---|
| Ürün Adı: | Su Süzgeci |
| Renk: | Gri |
350T Ultrafiltrasyon Endüstriyel Su Temizleyici Uf Su Temizleme Sistemi Su Temizleme Makineleri Yüksek verimlilik
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Basınçlı kap, Dişli, Rulman, Motor, PLC |
Tatlı Su Üretim Fonksiyonu Su Temizleme Ekipmanı Tuz Desalinizasyon Hızı ≥97%
| Uygulama: | Su arıtma |
|---|---|
| Malzeme: | Metal/plastik, Paslanmaz Çelik |
| İhtiyaçları:: | Kuyu suyu, Yer altı suyu, diğer |
Su Yeniden Kullanım Sistemi Su Temizleme Santrali 23kw 5000kg Konteyner Su Desalinizasyonu
| Ağırlık: | 5000kg |
|---|---|
| Boyut: | 600*145*180CM |
| Güç: | 23 kw |
110V/220V/380V paslanmaz çelik 304 yapısı ile su tuzsuzlaştırma sistemleri
| Satış sonrası hizmet: | Video teknik desteği |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Teknik: | Membran Ayırma Teknolojisi |
Endüstriyel Su Koruması için Etkili Asit Alışkanlığı Atık Su Geri Dönüşüm Sistemi
| Ağırlık: | 1000kg |
|---|---|
| Boyut: | 230X85X160 cm |
| Güç: | 380V/220V/50Hz,5.1KW |

