Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment plant ] eşleşme 281 Ürünler.
Çevre Koruma Malzemeleri Foto Oksijen Kataliz Gaz Arıtma Ekipmanı UV Fotooksitasyon
| Ağırlık (kg): | 125 |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
Endüstri VOCS Atık gaz arıtma arıtma makinesi ESP Foto kataliz 1.2kw-42.9kw
| Türü: | ESP Hava Arıtma Cihazı |
|---|---|
| filtre: | ESP Foto kataliz |
| Kullanımı: | Ticaret ve Sanayi |
UV Fotooksijen Katalitik Atık Gazı Tedavi Ekipmanı Karbon Çelik
| Sertifika: | CE, ISO, GS |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| Garanti: | 1 yıl |
Özel Boyut Gıda Endüstrisi Atık Su Arıtma Ekipmanı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Product Name: | Food Industry Wastewater Treatment Equipment |
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
Plastik geri dönüşüm üretim hattı atık su arıtma hattı 2000L/Saat 10000 Kg
| Uygulanabilir endüstriler: | Konfeksiyon Mağazaları, Üretim Tesisi |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Yatak, Motor |
Süper Atomized daf su arıtma Büyük Akışlı Gıda Et Kanalizasyon Yağlı Ayrıcı Yağsızlama Sistemi
| Ağırlık: | 11470kg |
|---|---|
| Boyut: | 14475*6330*3000 cm |
| Güç: | 26,37 kW |
Ro Tesis Tuz Arıtma Ters Ozmoz Makinesi Su Arıtma Tesisleri
| Ro Tesis Tuz Arıtma Ters Ozmoz Makinesi Su Arıtma Tesisleri: | 220v /380V /Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kontrol: | 250lph-100000lph |
| Kapasite: | Saf Su Arıtma Sistemi |
Ultra Filtrasyon Su Temizleme Sistemi UF Su Desalinizasyon Tesisi
| Güç: | Gerçeklere göre 220/380/415V veya müşterilere göre |
|---|---|
| Ürün Adı: | Su Arıtma Arıtma Ekipmanları Tesisi Ultrafiltrasyon Sistemi |
| Uygulama: | Atık su veya temiz su arıtımı |
Çözümlü Hava Flotasyonu Atık Su Arıtma Tesisi Su Temizleme Makineleri DAF Sistemi SS BOD Temizleme
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya Karbon çeliği |
|---|---|
| Özellik: | Skimmer ile yüksek hidrolik yük |
| Görev: | SS giderimi BOD giderimi |
Çamaşır yıkama Deodorizasyon Temizlik Atık gaz arıtma ekipmanı Karbon çelik 12000-14000m3/H
| Ürün Adı: | yıkama koku giderme arıtma ekipmanı gaz arıtma yıkama |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel toz temizleme |
| Renk: | Müşterilerin gereksinimleri |

