Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment plant ] eşleşme 281 Ürünler.
3.5KW Hava Flotasyon Makinesi Kanalizasyon Su Arıtma Tesisi Su Arıtma 5000L/H 1500 Kg
| Ana bileşenler: | Düğme Kutusu, Basınç Kapısı, Pompa, Motor |
|---|---|
| üretkenlik: | 5000 litre/saat |
| Ağırlık (kg): | 1500 kilo |
0.01um Filtre Ultrafiltrasyon Membranlar Deniz suyu arıtma tesisi Su tuzsuzlaştırma
| Ağırlık: | 36kg/adet |
|---|---|
| Boyut: | 175*32*32 cm |
| Ürün Adı: | içi boş fiber membran |
Karbon Çelik Filtrasyon Atık su arıtma 220V/380V Endüstriyel Atık Su Arıtma Tesislerinde Güç kaynağı
| Ağırlık (kg): | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
| Güç kaynağı: | 220v/380v, 50hz/60hz |
Entegre paketli konteynerli ticari atık sular atık su arıtma ekipman sistemi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| üretkenlik: | 100L/Saat |
UV Foto Oksijen Makinesi Petrol ve Gaz Sanayisinin Katalitik Tedavisi Atık Gaz 220v/380v
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 5 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor, Motorlu |
Paketlenmiş Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı
| Verimlilik: | 5-50 m³/saat |
|---|---|
| İşleme türü: | filtreleme |
| Gerilim: | 380 V, 220 V |
Kanalizasyon Temizleme Çöp çubuğu ızgara Kaba Mekanik İnce Bar Ekran Ss 304 7.5kw
| Malzeme: | SS 304 |
|---|---|
| Ağırlık: | 200----2000kg |
| Boyut: | 1x1x2---10x4x2m |
Baskı ve Renkleme Endüstrisi Atık su arıtma ekipmanları 7500L/H 1500 Kg
| Uygulanabilir endüstriler: | Üretim tesisi, matbaalar, baskı boyacılığı |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2022 |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
380V Paslanmaz Çelik Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri Makine 600kg
| Ağırlık: | 600KG |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştir |
| Güç: | 7.5 |
ODM Fabrikası Güneş Enerjisi Endüstriyel Atık Su Arıtma Ekipmanı Yüksek Verimlilikli Kanalizasyon Digestörü
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, Fan, Fotovoltaik, Panel, Akü, Bakteri Filtresi |
|---|---|
| üretkenlik: | 20 m³/gün |
| Ağırlık (kg): | 4000 kilo |

