Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Fotooksijen UV Oksijen Katalitik Temizleyici Atık gaz arıtma ekipmanları 100 kg 100000Nm3/h
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Restoranlar, Gıda Mağazaları, İnşaat İşler |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor, Motorlu |
30 ton atık su geri dönüşüm sistemi Su deposu için su arıtma makinesi
| Ağırlık: | 30 ton |
|---|---|
| Güç: | her modelde farklı |
| Adı: | atık su arıtma makinesi |
Profesyonel Etkin Karbon Emimesi Sistemi Atık gazı arıtma Karbon çelik PP
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Restoranlar, Gıda Mağazaları, İnşaat İşler |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor, Motorlu |
Atık su Su Temizleyici Makinesi Otomatik Kendini Temizleyici Filtre 8040 RO UV Su Temizleyici Ters Osmoz
| Boyut: | 2800*1100*2000mm |
|---|---|
| Ürün Adı: | Su arıtma sistemi |
| Adı: | RO Su Arıtma Sistemi |
Özelleştirilebilir Ağırlık kg Endüstriyel 5-40C için Entegre Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı
| Çalışma sıcaklığı: | 5-40 ℃ |
|---|---|
| Geri Dönüşüm Oranı: | %80-99 |
| Şekli: | Kare Modüler |
10-300 M3/saat Kapasiteli Atık Su Arıtma Tesisi Ekipman Paketi, Atıksu Arıtma Tesisi (STP) / MBBR / MBR Atık Su Arıtma Sistemi İçin
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 5000 kilo |
| Ana bileşenler: | Pompa, Motor, PLC |
Entegre Atık Su Arıtma Tesisi Modüler Atık Su Arıtma Mbr MBBR Atık Su Arıtma Tesisi
| Gerilim: | Müşterilerin standardına göre |
|---|---|
| Boyut: | 5.5x2x2m |
| Başvuru: | Atık su arıtma |
DTRO çöp süzme acil durum arıtma ekipmanı Çöp transfer istasyonu osmotik atık su arıtma sistemi
| Uygulama kapsamı: | Depolama sızıntı suyu arıtımı, kanalizasyon arıtma, atık su arıtma |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Su Arıtma Sistemleri、Pompa, PLC |
Özelleştirilebilir entegre atık su arıtma cihazı Otomatik çalışma modu Ağırlık kg 100-140
| Uygulama: | Atıksu Arıtma Kanalizasyon Suyu Arıtma |
|---|---|
| Operasyon modu: | Otomatik |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |
Saf Su Arıtma Sistemi 1000L/S Kapasiteli RO Ters Ozmoz Filtrasyon Sistemi İçme Suyu İçin
| output: | 1000l per hour |
|---|---|
| Kontrol: | Otomatik Kontrol |
| Voltaj: | 110V/220V/380V |

