Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
100T/D Konteyner Enerji tasarrufu yapan SWRO Deniz suyu tuzsuzlaştırma makinesi Tarım için RO Su Temizleme Tesisi
| Ana bileşenler: | Pompa, PLC, RO membran |
|---|---|
| üretkenlik: | 10000 L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 800 kilo |
Katı sıvı ayırma Temizlik Endüstriyel atık su arıtma tesisi Metalürji atık suyunun
| üretkenlik: | 500 litre/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 1180 kilo |
| Uygulama: | Atık su arıtma tesisi |
İnce Mekanik Çamur Kanalizasyon Atık Su Arıtma Tesisi ızgara Temizlik Bar Ekran Filtre Baskı Makinesi
| Ürün Adı: | Atık su çubuğu ekranı |
|---|---|
| Tarzı: | Modern |
| Renk: | Çok Renkli |
Atık su arıtma için yuvarlak sığ DAF Çözel Hava Flotasyon TSS temizleme ekipmanı
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Motor |
| üretkenlik: | 5000L/Saat |
2100 Kg Nemli Elektrostatik Toz Çekme Ekipmanı / Sülfürden Arındırma Yüksek Basınçlı Elektrostatik Yağışlandırıcı
| Ana bileşenler: | PLC, Motor |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Ağırlık: | 2100 kilo |
0.25T/H Akış Aile Ticari Tüm Ev RO Ters Osmoz Su Temizleme Sistemi PLC Otomatik Kontrolüyle
| Güç kaynağı: | 110V, 220V, 380V |
|---|---|
| Kapasite: | 0.2-500T/H Özelleştirilmiş |
| Türü: | Saf Su Arıtma Sistemi |
Endüstriyel Su Koruması için Etkili Asit Alışkanlığı Atık Su Geri Dönüşüm Sistemi
| Ağırlık: | 1000kg |
|---|---|
| Boyut: | 230X85X160 cm |
| Güç: | 380V/220V/50Hz,5.1KW |
Hastane atık suyu için değişken kapasiteli atık su arıtma tesisi
| Kullanımı: | su arıtma |
|---|---|
| Malzeme: | Özel |
| Paketleme: | Standart Kutu |
Paslanmaz Çelik 304 Çerçeve Yapısı Tuzsuzlaştırma Ekipmanı % 100 Tasarım
| Türü: | Su Filtrasyon Sistemi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Su arıtma sistemi |
| Kaynak: | deniz suyu |
Deniz suyu tuzdan arındırma sistemi Deniz suyunun kaynağı korozyona karşı plastik bağlantı borusu
| Kaynak: | deniz suyu |
|---|---|
| Durum: | %100 Yeni |
| Güç kaynağı: | Elektrikli |

