Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ waste water treatment equipment ] eşleşme 448 Ürünler.
Tamamen Otomatik PLC Kontrolü RO Sistemi Su Temizleme Sistemi 4000Lph Ters Osmoz Sel Temizleme Su Temizleme
| Ürün Adı: | 4000-5000 L/H RO Sistemi |
|---|---|
| Membran: | RO membranı |
| Membran damarı: | Paslanmaz Çelik SS304 |
20T/H Tüm Paslanmaz Çelik RO Su Arıtma Sistemi Tuz Çıkar TDS Su Temizleme Ekipmanı
| Uygulama: | Su arıtma |
|---|---|
| Görev: | Tuz TDS'yi Kaldırın |
| Servisimiz: | Tasarım, üretim, fabrika test çalışması |
Süper Atomized daf su arıtma Büyük Akışlı Gıda Et Kanalizasyon Yağlı Ayrıcı Yağsızlama Sistemi
| Ağırlık: | 11470kg |
|---|---|
| Boyut: | 14475*6330*3000 cm |
| Güç: | 26,37 kW |
Tüm Ev Su Arıtma Sistemleri RO Mini Su Arıtma Santrali 6.0KW
| Ağırlık: | 2200KG |
|---|---|
| Güç: | 6.0KW |
| Ürün Adı: | saf su makinesi |
Su Arıtma Makineleri Çözen Hava Flotasyonu DAF Hava Flotasyonu Kanalizasyon Arıtma Tesisi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya Karbon çeliği |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,5-12000KG |
| Boyut: | 1M*1M*2M'den fazla |
Su Temizleme Ekipmanı Ters Osmoz ve Müşteri Gereksinimleri için Elektrik Gücü Kaynağı
| Görev: | Tatlı Su Üretmek |
|---|---|
| Uygulama: | Su arıtma |
| Özellik: | Yüksek verim |
Su Yumuşatıcı Su Temizleme Ekipmanı ve Çevrimiçi Destek
| İhtiyaçları:: | Kuyu suyu, Yer altı suyu, diğer |
|---|---|
| Görev: | Tatlı Su Üretmek |
| Tuz tuzdan arındırma oranı: | ≥97% |
SUS316 Paslanmaz Çelik Filtre Tankı Yüksek Tuz İndirimli İçme Suyu Arıtma için Günde 20t/deniz suyu tuzsuzlaştırıcı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 1000L/Saat |
| Ağırlık (kg): | 788 |
Günlük 5-3000 metreküp Kapasiteli Özelleştirilebilir Hastane Atık Su Arıtma Ekipman Sistemi
| üretkenlik: | 500-50000l/saat |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 3000 Kg |
| core components: | treatment technology |
Kırsal Evsel Atık Su Arıtma Tesisi için Yeraltı Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı Sıcak Satış
| İşleme Türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 50000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | POMPA |

