Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ integrated sewage treatment plant ] eşleşme 281 Ürünler.
Paket Atık Su Mbr Kanalizasyon Arıtma Tesisi Sistemi Endüstriyel 1-300 L/H
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC |
Kırsal Evsel Atık Su Arıtma Tesisi için Yeraltı Entegre Atık Su Arıtma Ekipmanı
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 110V, 380V |
| Güç (W): | 2.2kw |
50-150 kişilik ev çöpü arıtma tesisi Entegre / STP / Çöpü arıtma sistemi özelleştirilmiş
| Kapasite: | 30 m³/d |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Boyut (l*w*h): | 5*2*2m |
Kompakt atık su arıtma tesisi, pompa PLC motorlu tam atık su arıtma ekipmanları, katliam atık su sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 5000L/Saat |
| Çekirdek bileşenler: | Pompa, Rulman, Motor, PLC |
PVDF Membran Biyo-reaktör Teknolojisi Mbr Modüler Kanalizasyon Arıtma Tesisi
| Toplam Membran Alanı: | 360m³ |
|---|---|
| Su akışı: | 100m³/gün |
| Operasyon: | Otomatik |
Çöplük Suyu Arıtma Akıllı Konteynerli Atık Su Paketlenmiş Biyolojik Çöplük Suyu Arıtma Tesisi
| İşleme türü: | Filtreleme |
|---|---|
| Gerilim: | 220v, 380V, 110V |
| Güç (W): | 3KW, 5kW, 10KW |
Konteynerize Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Atıksu Arıtma Tesisi Çıkış Suyu Arıtma Tesisi
| Gerilim: | 220v, 380V, 110V |
|---|---|
| İşleme türü: | filtrasyon, ao biyolojik |
| Güç (W): | 3kw, 2kw |
Kendiliğinden Temizlenen Kum Su Ayırıcı Atık Su Arıtma Tesisi Entegre Kanalizasyon Arıtma Makinesi Yüksek Verimli Filtrasyon Sistemi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 270 M³/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Şanzıman, Rulman, Dişli, Motor, PLC |
Kasaplık Entegre Kanalizasyon Arıtma Ekipmanı 500L/H Endüstriyel Su Arıtma Tesisi
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor |
5000L/Saat Verimlilikte Atık Su Arıtma Tesisi Araba Yıkama Su Geri Dönüşüm Sistemi 5KW Güç İle
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 5000L/Saat |
| weight (kg): | 8000 |

