Tüm ürünler
-
BaramYanjiang Environment'a profesyonel cevaplar verdiği için teşekkür ederim, El Salvador'da ondan fazla projem var: Sivil inşaat projeleri, kentsel kanalizasyon, ev kanalizasyonu,tıbbi atık su arıtma vb. Onlar çok profesyonel ve günlük su çıkışı ve su kalitesine göre profesyonel çözümler sağladı -
LüksBu atık su arıtma ekipmanlarının arıtma verimliliği çok yüksektir, bu da atık sudaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde kaldırabilir ve akışkanın standartlara uygun olmasını sağlayabilir.
Telefon numarası :
+86 18736033966
Naber :
+8618736033966
anahtar kelimeler [ industrial water treatment machines ] eşleşme 188 Ürünler.
80g/saat ayarlanabilir ozon makinesi Şişelenmiş içme suyu için kuvars boru ozon jeneratörü
| Ağırlık: | 11Kg |
|---|---|
| Boyut: | 1040*180*180mm |
| Güç: | 560 |
FRP Bubble Tower GRP Fiberglass Absorption Purification Tower Atık gaz arıtma için ekipman
| Verimliliği Arındırın: | %95-99 |
|---|---|
| Ürün Adı: | FRP Asit Atık Gaz Arıtma Kulesi |
| Malzeme: | Fiberglas FRP GRP |
Kanalizasyon Temizleme Çöp çubuğu ızgara Kaba Mekanik İnce Bar Ekran Ss 304 7.5kw
| Malzeme: | SS 304 |
|---|---|
| Ağırlık: | 200----2000kg |
| Boyut: | 1x1x2---10x4x2m |
Fotooksijen UV Oksijen Katalitik Temizleyici Atık gaz arıtma ekipmanları 100 kg 100000Nm3/h
| Uygulanabilir endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikaları, Restoranlar, Gıda Mağazaları, İnşaat İşler |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | Motor, Motorlu |
Devrimci Deri SS304 Atık Su Geri Dönüşüm Tesisi Sürdürülebilir Su Tekrar Kullanımı Çözümleri İçin Otomatik
| Uygulama: | Kanalizasyon arıtma |
|---|---|
| Türü: | Otomatik Filtre Presi |
| Malzeme: | SS304 |
Yağlı Kanalizasyon için Gelişmiş Kavitasyonlu Hava Flotasyon Tesisi
| İşleme türü: | filtreleme |
|---|---|
| Verimlilik: | 1000l/saat |
| Çekirdek bileşenler: | Motor |
Sürdürülebilir Su Koruması için Süt Atık Suları Geri Dönüştürme Sistemi
| Ağırlık: | Ürüne Göre |
|---|---|
| Boyut: | Ürüne Göre |
| Kurulum Hizmeti: | - Evet. |
450 Kg Paslanmaz Çelik 304 Deniz Suyu Arıtma Tesisi, Deniz Suyunu İçme Suyuna Dönüştürür
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| üretkenlik: | 3000LPH |
| Ağırlık (kg): | 450 kilo |
Filtre Pres Plakası ve Çerçeve Filtresi Pres
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün adı: | Filtre Pres Plakası ve Çerçeve Filtresi Pres |
| Ağırlık: | 300-1000kg |
Çevre Atık Su Çamur Su Çömelme Ekipmanı Sistemleri Kemer Filtre Basıncı Çoklu Disk Tipi vida basıncı
| Boyut: | 3605*1690*1600mm |
|---|---|
| Güç: | 0.75*3 |
| Ürün Adı: | Vidalı Pres |

